Jestem wokalistką, kompozytorką, muzykiem, coachem energetycznym i uzdrowicielem.

Używając głosu-śpiewu jako energii, intuicyjnie uzdrowiam i transformuję.
Współpracuję z częstotliwością Światła i Miłości, kierując wibracje energii do wnętrza ciała pomagając oczyścić przestrzeń komórkową i przekształcić emocje, transformować zniekształcone informacje umysłu i DNA.

Jest to praca wibracyjna na wielu poziomach uzdrawiania.

Urodziłam się w Polsce i mieszkałam w Australii. Od 7 roku studiowałam muzykę klasyczną i fortepian. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Polsce na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.

Zdobyłam 2-gą nagrodę w 1978 roku w debiutach Festiwalu Piosenki w Opolu. W Australii brałam udział w programie TV9 “Nowe Twarze” w finale i zdobyłam Nagrodę Publiczności w 1985 roku.

W tym czasie koncertując po Australii, śpiewając i grając na fortepianie, zaczęłam łączyć się głęboko z duchową stroną dźwięku. Wówczas otworzyło się pragnienie mego serca, aby dowiedzieć się więcej o terapii muzyką i możliwościach uzdrawiania dźwiękiem.

Moje duchowe przebudzenie zdarzyło się w Australii, gdy uczestniczyłam w warsztatach, a podczas sesji channelingowej, odczułam wibracje energii i koloru, przekazujące mi informacje wiedzy, której umysł nie mógł wtedy “przetłumaczyć”, ale moja świadomość została otwarta od tamtej chwili.

Po tym doświadczeniu poczułam, że jestem potrzebna w Polsce, aby przynieść uzdrowienie ludziom w swoim kraju.

W latach 90-tych wróciłam do Polski, gdzie zaczęłam tworzyć nową muzykę i metodę relaksacji, wykorzystując moc uzdrawiającego głosu. Stworzyłam również w Polsce własną metodę uzdrawiania i relaksacji oraz miejsce pod nazwą “Studio Relaksacyjne”. Produkowałam również programy telewizyjne dotyczące pozytywnego myślenia i technik wizualizacji.

Obecnie mieszkam w południowej Hiszpanii na Costa del Sol.
Podróżuję prowadząc warsztaty w Polsce, Europie i USA.

Poświęciłam znaczną część swojego życia na otwieranie w sobie duchowego przebudzenia, kwantowego zrozumienia energii, śpiewu energetycznego i wibracji dźwięku.

Teraz przekazuję innym nową świadomość na temat częstotliwości wibracyjnych. Metoda VoiceDorota łączy w sobie alchemię wibracji Światła i Miłości. Łącząc dźwięk śpiewu z uzdrawianiem wibracyjnym i aktywacją energetyczną.

Po wielu latach własnej transformacji, głębokim uzdrowieniu swojej przeszłości, oczyszczaniu umysłu, doświadczeniu bólu i lęku, uzdrawianiu energii przodków, mogę być teraz wsparciem dla Ciebie.
Moją misją jest przekazanie Ci, że jesteś kochany.
Wszechświat i nowa energia Ziemi jest bezpiecznym miejscem. To wibracje światła i miłości. Dlatego najważniejsze jest zrozumienie miłosci w nowy sposób. Zmiana polega na poczuciu i “myśleniu” sercem.

Aktywuję dla Ciebie wibrację miłości, która przybywa abyś przypomniał sobie, że jesteś w domu, w Twoim sercu. Jesteś bezpieczny w wibracji światła. Aktywujesz odczuwanie nowej informacji poprzez wiedzę która się budzi w komórkach ciała. To wibracja twórczej energii kobiecej – energii matki, która kocha bezwarunkowo. Mój głos przenosi informacje, które być może nie są jeszcze znane Twojemu umysłowi. Niosę je do Ciebie poprzez wibracje i dźwięki, kolor i aktywacje światła. Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, energia wibracji matki to energia boskiego tworzenia poprzez miłość. To wibracja, która aktywuje się na naszej planecie w sercach.

Portal Serca to drzwi, którymi wchodzisz do wnętrza siebie, gdzie wita Cię Twoja Wyższa Jaźń, Twoja czysta dusza, istoty światła, wibracja miłości. To Twój prawdziwy dom. Nie szukasz już siebie na zewnątrz wśród innych ludzi. Przyprowadzasz ze sobą wszystkie cząstki siebie, które pozostawiałeś na zewnatrz w przestrzeniach wielu wielu lat, w DNA Twoich przodków, w poszukiwaniu miłości, w poszukiwaniu prawdy o sobie.
Czy zechcesz dokonać wyboru, że zasługujesz na miłość i wszystko czego pragniesz sercem?
Teraz przypomnij sobie o sile prawdy i miłości w Tobie.
Nie jest to miłość, o której dotąd mówiono Ci. To głęboka wiedza o wolności.

VoiceDorota – PORTAL CZAKRY SERCA:

Możesz w zaciszu swojego domu poczuć spokój, otrzymać wsparcie.
Możesz wybrać spośród kilku kategorii nagrania audio i video, które czujesz, że dzisiaj Ci pomogą.
Potrzebujesz spokoju, harmonii? Może potrzebujesz uwolnić ból i lęk?
Potrzebujesz transformacji duchowej? Rozświetlenia i energii właśnie teraz? Dzisiaj? W domu lub pracy, w autobusie lub czekając w kolejce do lekarza? Możesz zalogować się na portal VoiceDorota i otrzymać “doenergetyzowanie“, poczujesz spokój i wsparcie płynące z sesji – aktywacji nagranych dla Ciebie oraz kodów energetycznych, które zawarte są w tym portalu. Codziennie energetyzuję przestrzeń, do której wchodzisz. Możesz wybrać spośród kategorii audio i video. Możesz posłuchać muzyki i śpiewu Doroty, aktywacji z głosem lub sesji coachingowych pełnych wsparcia i miłości. W ramach abonamentu możesz słuchać dowolnie wszystkiego co zechcesz. Możesz również w ramach abonamentu wziąć udział w internetowych sesjach grupowych ze mną. W ramach rocznego abonamentu otrzymasz zniżkę na moje warsztaty.