Gdziekolwiek jesteś, możemy pracować ze sobą osobiście poprzez Zoom lub Skype.

W zaciszu swojego domu lub miejsca, które wybierzesz, poczujesz się bezpiecznie i możesz otrzymać ode mnie wsparcie w najbardziej trudnych nawet problemach, które przejawiają się w Twoim życiu.
Sesje 1×1 to bardzo osobiste spotkanie Twoje ze mną, jak również Twoje z Aniołami, z Istotami Światła i z Twoją Wyższą Jaźnią.

MOGĘ POMOC CI W PROBLEMACH OSOBISTYCH, STRESIE, DEPRESJI, FIZYCZNYM CHRONICZNYM BÓLU, LĘKU.
MOGĘ RÓWNIEŻ BYĆ TWOIM PRZEWODNIKIEM DUCHOWYM I POMÓC CI PODWYŻSZYĆ WIBRACJE, PRACOWAĆ Z CZAKRAMI, UCZYĆ CIĘ WIBRACJI DŹWIĘKU, POMÓC NA DRODZE ROZWOJU DUCHOWEGO.

Poszukujesz odpowiedzi na różne problemy i bóle, które odczuwasz? Twoja istota duchowa i fizyczna nosi jednak w sobie wszystkie odpowiedzi. Tak, masz w sobie wszystko czego potrzebujesz.
To co możemy razem zrobić jest obudzeniem w Tobie wiedzy umysłu i wiedzy energetycznej o tym, jak słuchać tych informacji, jak zaufać wszystkiemu co dowiadujesz się o sobie bez lęku i oceniania. Często szukamy na zewnątrz siebie, ponieważ nosimy w sobie lęk przed samooceną. Boimy się poczuć i maskujemy umysłem to co boli, woliny nieprawdę lub “półprawdę”, która popłynie z zewnątrz, niż zrozumienie poprzez miłość do siebie, że wszystko jest w porządku … wszystko jest “porządkowaniem” wewnątrz .. powracaniem do bycia w zgodzie z każdą odpowiedzią, która się pojawia wewnątrz.
W tym Ci pomagam podczas naszych sesji. Pomagam Ci w uwolnieniu wszystkich dotychczasowych wierzeń, myśli i koncepcji. Pomagam Ci w zrozumieniu tego, co boli i uwolnieniu tego co ma odejść. Otaczam Cię miłością i zrozumieniem. Transformuje energetyczne supły za pomocą dźwięku. Nie jesteś sam/sama w tych działaniach. Istnieje wokoło Ciebie wibracja, która cały czas wspiera Cię w rozumieniu i odkrywaniu prawd.

W czasie sesji łączymy się z wibracjami Istot Anielskich, z wibracją Miłości i Światła.
Transformujemy i uzdrawiamy.
Jestem w Tobą w tej drodze. Jestem coachem energetycznym i duchowym wsparciem. Przetwarzam z Tobą wibracje wewnątrz Twego ciała i całej przestrzeni energetycznej.

Zależy mi na tym aby pomóc Ci poczuć Twoją Moc.

Cena – 300 zł

Jeśli jesteś członkiem Portalu serca w abonamencie rocznym – zniżka – 50 zł

Cena – 500 zł

Jeśli jesteś członkiem Portalu serca w abonamencie rocznym – zniżka – 100 zł

Cena – 900 zł

są to 4 sesje – czyli 225 zł za sesję

Cena – 1920 zł

jest to 12 sesji – czyli 160 zł za sesję

  • WSZYSTKIE INDYWIDUALNE SESJE SĄ NAGRYWANE W BARDZO DOBREJ JAKOŚCI.
  • OTRZYMUJESZ NAGRANIE MP3 PO KAŻDEJ SESJI NA TWÓJ E-MAIL.
  • AKTYWACJA ENERGETYCZNA W CZASIE TWOJEJ SESJI JEST WIELOWYMIAROWA I ZA KAŻDYM RAZEM GDY JEJ SŁUCHASZ ENERGIA PRACUJE Z TOBĄ NA JESZCZE GŁĘBSZYCH POZIOMACH.

Osiągnięcie widocznych zmian w Twoim życiu i zdrowiu wymaga czasu i zaangażowania z Twojej i mojej strony.
Wymaga obserwowania siebie i pracy “do wewnątrz” przez jakiś czas. Propozycja pracy przez miesiąc lub 3 miesiące daje Ci taką możliwość.

Życie jest drogą powrotną do samego siebie. To jest fascynujące zadanie. Powracanie do kompletnej wolności duszy i ciała, wolności wyboru. Wybierasz siebie w swojej najwspanialszej wersji.

Zapraszam Cię do współpracy.