Sesje na linii czasu

Zaufaj swojemu sercu

2018-01-21

Zaufaj swojemu sercu to sesja uzdrawiająca z zieloną wibracją przyrody, ziemi i dźwięku. Zaufanie jest wibracją, która pozwala na uzdrawianie. Zaufaj temu co już wiesz, co czujesz, co wybierasz.

Aktywacja czakramu serca

2017-12-10

W czasie tej sesji Dorota aktywuje z Tobą wibracje, które wspierają otwarcie portalu serca i uzdrawiają, harmonizują, prowadzą Cię do odczuwania Twojej wibracji duszy. Proces, w którym otwieramy nasze serce jest łączeniem oddechu, myśli i uczucia. Dlaczego to robimy? Uczysz się uwalniać od potrzeby umysłu, który chce wszystko kontrolować, logicznie zrozumieć i oceniać. Zagłębiasz się […]

Aktywacja, rozluźnienie i obudzenie światła

2017-10-17

Aktywacja, rozluźnienie i obudzenie światła to praca energetyczna w przestrzeni głowy i kręgosłupa, wnętrza ciała i hormonów. Harmonizacja duszy i ciała.

Każdy świadomy oddech podwyższa Twoje wibracje

2017-10-16

Porozumienie z własnym oddechem daje Ci możliwość połączenia Twojej Wyższej Jaźni z Twoim fizycznym ciałem i umysłem. Nie uciekasz z ciała aby poczuć się lepiej. Rozluźniasz się aby wprowadzić do ciała to, co jest Twoją Istotą Duchową.

Myśli i prawdziwość serca

2017-10-16

Sesja głęboko łącząca cię z wibracją Twojej prawdziwości, wiedzy kim jesteś. Pracujesz z wibracja myśli i kreacji uczuć, otwierasz czakry, rozluźniasz ciało…

Rozświetlenie

2017-10-16

W tej sesji dowiesz się jak pracować ze światłem i uczyć się wprowadzać wibracje światła i miłości do ciała i całej przestrzeni twojego Ja. Dorota mówi na ten temat i prowadzi aktywację dźwiękiem głosu.

Jestem

2017-10-16

Zaufanie to znaczy relaks. Jestem w swoim wnętrzu, czuję i przyzwalam sobie być kompletnie sobą. Pozwalam na to aby moja dusza połączyła się ze mną i po prostu Jestem. Jestem w rozluźnieniu we wszystkim co wewnątrz mnie. Zapraszam całość siebie do wewnątrz, do harmonii w rozluźnieniu.

Świetlane ciało

2017-10-16

W czasie tej sesji dowiesz się i poczujesz co to jest aktywacja światła którym jesteś. Aktywujemy światło, budzimy świadomość w tych miejscach, które wibrują wolniej z energią smutku, lęku, bólu. Twoje ciało pokazuje Ci poprzez napięcia i lęki gdzie potrzebujesz poprowadzić umysł i uczucie aby sobie pomóc. Prowadzimy światło w te miejsca.

Oddech łączy Cię z miłością

2017-10-16

Wibracja Wyższej Jaźni jest miłością i światłem. Każdy moment Twojego skupienia na oddechu do wewnątrz Ciebie powoduje wzrost świadomości i częstotliwości, która łączy Cię z wiedzą o Twoim unikalnym świetle – wibracji. W tej sesji możesz praktykować podnoszenie wibracji, łączyć się z przestrzenią światła i miłości.

Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko

2017-10-15

Połącz się i pokochaj ponownie swoje małe dziecko wewnątrz siebie. Przytul je tak, jakby czas nie istniał. Ono jest w Tobie w Twoim sercu. Jesteście jednym oddechem. Pokochaj go tak jak nikt inny nie może i nie mógł kochać, ponieważ to Ty znasz siebie najlepiej, dajesz sobie to co potrzebuje i pamięta twoje serce. Łączymy […]

Zmieniamy wibracje lęku w wibracje życia

2017-10-15

To jest aktywacja energetyczna aby pomóc Ci uwolnić się od lęków, które tkwią w komórkach ciała i podświadomości.

Jak transformować myśli Twojej prababci

2017-10-15

W czasie tej sesji uczysz się wyboru swoich myśli, jak również transformujesz z Dorotą energetyczne przestrzenie umysłu i wnętrza ciała. Podnosisz wibracje do przestrzeni, w której nie oceniasz, wybaczasz i rozpuszczasz w miłości całą przeszłość.

Duchowa istota światła

2017-10-15

Czy zechcesz poczuć i zrozumieć sercem, że osoba, z którą nie umiesz się porozumieć jest również duchową istotą światła? Na początku tej sesji możesz afirmować i aktywować porozumienie z tą osobą poprzez wibracje serca, nie umysłu, aby przetransformować każdy konflikt. Wyższa wibracja zmienia częstotliwość. Ponad umysłem w świadomości wyższej wibracji następuje uzdrawianie na poziomie karmicznym, […]

Quantum D

2017-10-11

Quantum D – Kwantowy śpiew. Nagranie muzyki i śpiewu Doroty. Piękno śpiewu, głosu. Improwizacja i aktywacja otwierająca Twoja przestrzeń.

Pure Mind

2017-10-11

Pure Mind – nagranie śpiewu Doroty bez akompaniamentu. Czysty głos – śpiew dający Ci odczucie oczyszczania umysłu.

Medytacja z Archaniołami – harmonizacja

2017-10-09

W czasie tej sesji zapraszamy Istoty Światła, Archaniołów z każdej strony Ciebie. Ta medytacja jest również aktywacją energetyczną, która wspiera podnoszenie Twojej wibracji do czystości duszy, do Chrystusowej Świadomości. Aktywacja z Archaniołami z każdej strony Ciebie kreuje silne pole energetyczne, wspierające Twoją przestrzeń ciała i duszy, daje Ci ochronę światła, oczyszcza i usuwa z komórek […]

Przestrzeń głęboko wewnątrz

2017-10-09

Co to znaczy “być wewnątrz”? Co to znaczy “poczuć Wyższą Jaźń”? W tej sesji uczysz się jak rozpoznawać wibracje wewnątrz siebie. Prawdziwie odczuwać na wyższych poziomach poza umysłem. Uczysz swój umysł jak może rozpoznawać wibracje, którymi jesteś w wyższej świadomości. Wyższa Jaźń prowadzi Cię do harmonizacji, pełnej wolności, miłości… podwyższając wibracje do Światła. Każda sesja, […]

Myślenie sercem

2017-10-09

Jak zrozumieć umysłem – lecz głęboko, co to naprawdę znaczy myślenie sercem. Ta sesja pomoże Ci poczuć wibracje, które ucząc się rozumieć je umysłem, jednocześnie wybierasz – aktywujesz – afirmujesz tak, aby dawać sobie miłość poprzez odczuwanie. Wibracja serca jest informacją niesioną przez Twoją Wyższą Jaźń. Kiedy odczuwasz napięcia w ciele i umysł blokuje odczuwanie […]

Transformacja wibracji relacji z mamą

2017-10-09

Część 1: W tej sesji zmieniamy częstotliwość wibracyjną od samego poczęcia Ciebie w tym życiu. Pozostajesz w relacji z mamą w porozumieniu dusz a uzdrawiasz i uwalniasz karmiczne energie z tego życia i innych przestrzeni.

Oddech serca

2017-10-09

Oddech serca to 3-częściowe nagranie muzyki z instrumentami perkusyjnymi i śpiewem Doroty. Nagranie zostało stworzone na żywo w formie aktywacji energetycznej tworząc wibrację wspierającą twój oddech, połączenie z sercem, odczuwanie wielowymiarowe.