Ty i Ja - Sesje 

O mnie

 

Witaj

Jestem świadomà duszà w ciele ktòre transformuje się i powraca do czystości i jedności Ciała i Ducha. W mojej wieloletniej pracy zajmuję się ròwnież wiedzà o dźwięku i świetle . Moja transformacja była we mnie wyborem poznania miłości jako wibracji o wiedzy boskiej. Nie jest to zwiazane z religià tylko z odczuwaniem dobra wewnatrz człowieczej egzystencji i trudności na ktòre napotykamy w codziennym życiu. Na mojej drodze transformacji wiem i odczuwam bliskość i wsparcie Istot Światła. Czuję wibracje ktòre nauczyłam się dostrajać do dźwiękòw ktòre śpiewam i mòwię. Jestem kanałem dla wielu Istot wspierajàcych Twojà drogę duchowej ścieźki. Moja praca polega na pomocy we wzbudzaniu własnych przemian wewnętrznych wszystkich tych, którzy już na te przemiany są gotowi i zdecydowani.

Wszyscy jesteśmy na drodze do uzdrawiania starych nie słuźàcych już nam " programòw" , wibracji energii kwantowej naszych myśli, odczuć, przetrzeni wokoło ciała w eterze i wielowymiarowych istnień naszych dusz. Trzeba nam jednak budzić świadomość umysłu i nauczyć się jak aktywować wibracje poprzez kreowanie nowych odczuć . Jak dostrajać się do tych ktòrzy stojà przy Tobie wspierajàc Cię światlem i miłościá ktòra przenosi i " rozpuszcza" bòl, lęk , smutek, niedostatek, karmiczne supły i rodzinne konflikty. 

Jak to działa? I co możesz przez to zyskać , uzdrowić, poczuć ? :

To co nazywam "sesja" jest moim kontaktem ze światem wibracji, energii wyższych częstotliwości, ktòre poprzez mòj głos mòwiony oraz śpiew płyna do ciebie.

Sesje sà w połowie mòwione , w połowie śpiewane ponieważ słowa ktòre mòwię sà potrzebne do obudzenia Twojej świdomości. Słowa sa pomostem dla umysłu ktòry prowadzi Cię do rozluźnienia i świadomego "wejścia" w komòrki, emocje, myśli ktòre chcesz zmienić.

Wiele, wiele energetycznych zmian zachodzi w czasie naszych spotkań.

Sesje na żywo lub w nagraniach niosà w sobie cody światła -  informacje energetyczne dla umyslu , ciała i całej struktury Twojej przestrzeni energetycznej.

Nasze spotkania to Twòj piekny czas odkrywania i otwierania się na wiedze o sobie, uzdrawianie i powròt do Wolności ktòrà zawsze miała być dusza w ciele.

Powracasz do Domu w Miłości ktòrà jest Wszechświat. 

 

KUP ABONAMENT na sesje grupowe :

i.. Dołàcz do grupy stałej - cały miesiàc -

dostęp do wszystkich sesji 

Wspaniała Rodzina Duchowego wsparcia.

Miesięczny abonament w ramach ktòrego masz dostęp do wszystkich sesji i kursòw w ciàgu całego miesiaca. 

Jesteśmy w kontakcie mailowym i eneregtycznym cały czas. Otrzymujsesz wsparcie i pomoc w procesach uzdrawiania. 

wartość sesji i kursu to 600 zl 

 

Cena   abonamentu    350 zł   lub    85 Euro 

Sesje osobiste odbywaja sie przez internet poprzez "Zoom" lub Skype. 

Otrzymujesz nagranie mp3 każdej sesji

 

1x SESJA: 

Możesz wybrac jednà sesję  ktòra wspiera np. twojà prace na kursie  lub w grupie.. 

 

4x SESJA :

Możesz też wybrać kilka sesji osobistych w czasie ktòrych  będziemy pracować nad konkternymi wyzwaniami ktòre Cię spotykajà i aktywować - wspierać Cię energetycznie .

To piękne spotkania i bardzo osobiste  

WSZYSTKIE SESJE SA NAGRYWANE . OTRZYMUJESZ SWOJE MP3 ABY PRACOWAĆ Z ENERGIÀ W NAGRANIU PRZEZ WIELE NASTĘPNYCH DNI.

 

Cena  1  x  sesji  osobiste    300 zł  lub       75 Euro 

Cana 4 x sesji  osobistej      950 zł  lub    250 Euro 

Wplaty w PLZ  możesz dokonać ròwnież bezpośrednio na konto PL .

Zapisz się na sesje kontaktujac się ze mnà poprzez e-mail : 

lub zadzwoń + 48 506127808 

W każdym miesiacu odbywajà się kursy - sesje grupowe. Zobacz kalendarz wydarzeń i dołacz do nas