Czym jest uzdrawianie

Blog VoiceDorota - Dorota Rozmus

Czym jest uzdrawianie

CZYM JEST UZDRAWIANIE

UZDRAWIANIE czyli ZMIANA – PODWYŻSZENIE CZĘSTOTLIWOŚCI ENERGETYCZNEJ w ciele lub przestrzeni Twojej aury. 

Aura to przestrzeń eteryczna wokoło ciała fizycznego połączona z ciałem fizycznym  poprzez ciało mentalne – czyli Twoje myśli oraz ciało emocjonalne – czyli emocje – odczucia oraz struktury połączeń systemów – systemu nerwowego, hormonalnego, wibracji niewidocznych i nieświadomych ciała eterycznego, które nazywamy też ciałem 4to wymiarowym .

Nie ma prawdziwego uzdrawiania bez budzenia świadomości.  Nie można uzdrowić kogoś bez jego świadomej lub podświadomej zgody, czyli zmiany świadomości na jakiś temat.

Uzdrowienie czegoś np. części ciała jest zmianą pewnej informacji energetycznej w tej cząstce. Ta cząstka należy do Twojej struktury Twojego Ja Jestem i powinna być uzdrowiona poprzez Twoją decyzję o nowej wiedzy dla tej cząstki.

Jeżeli Uzdrowiciel uzdrawia coś w Tobie to musi być porozumienie na poziomie duszy i ducha o zmianie pewnej informacji energetycznej.

W naszym nowym świadomym życiu TY jako człowiek decydujesz, że już nie chcesz nosić w sobie tego co wywołuje ból w ciele. Ta decyzja powinna być ŚWIADOMA aby mogła być na prawdę zmieniająca i transformująca.

A wszystko to dlatego, że wkraczamy w erę człowieka który wie i zna swoją wartość, budzi wiedzę i świadomość, staje się mistrzem w ciele fizycznego doświadczania i kreacji życia.

Te zmiany nie są jednak dokonywane poprzez człowieczy umysł tylko coś co zaczniesz odczuwać jako Jedność Ciała i Ducha. I to jest właśnie nasza wspólna praca pomagająca Ci połączyć te energetyczne wibracje wielu tak zwanych ciał i wyższych wibracji w systemach Twojego Istnienia wokoło ciała.

Dostrajając się świadomie do swoich pól energetycznych dokonujesz wtedy świadomych wyborów o uzdrawianiu, zmianie wibracyjnej informacji w ciele, umyśle, emocjach i duszy.

Wszystko to aktywujemy z najwyższą wibracją światła i miłości. 

Zapraszam na sesje

Dorota

Leave Comment