DOROTA

Tutaj Transformujesz z Wibracja Światła i Miłości

Dorota Rozmus

Jest aktywatorem – energoterapeutą nowej generacji pracującej ze świadomością kosmicznej, wielowymiarowej energii Światła i Miłości.

Jest również muzykiem, wokalistką i kompozytorką oraz coachem energetycznym i uzdrowicielem. Używając swojego głosu-śpiewu jako energii, wibracyjnie uzdrawia i transformuje.

Jest Kanałem dla Energii Matki Wszechświata. Jej przekazy energetyczne płyną z częstotliwością Światła, Miłości i Dźwięku kierując wibracje energii do wnętrza ciała i przestrzeni energetycznej człowieka.

Transformacje Doroty to również dostrajanie do Energii Krystalicznej planety Gaia i nowej 5-wymiarowej częstotliwości Światła dla Ciebie.

Dorota o Sobie:

Jestem świadomą duszą w ciele, które transformuje się i powraca do czystości i jedności Ciała i Ducha.

W mojej wieloletniej pracy zajmuję się również wiedzą o dźwięku i świetle.

Moja transformacja była we mnie wyborem poznania miłości jako wibracji o wiedzy boskiej. Nie jest to związane z religią tylko z odczuwaniem dobra wewnątrz człowieczej egzystencji i trudności, na które napotykamy w codziennym życiu. Na mojej drodze transformacji wiem i odczuwam bliskość i wsparcie Istot Światła.

Czuję wibracje, które nauczyłam się dostrajać do dźwięków, które śpiewam i mówię.

Jestem kanałem dla wielu Istot wspierających Twoją drogę duchowej ścieżki.

Moja praca polega na pomocy we wzbudzaniu własnych przemian wewnętrznych wszystkich tych, którzy już na te przemiany są gotowi i zdecydowani.

Wszyscy jesteśmy na drodze do uzdrawiania starych, nie służących już nam “programów”, wibracji energii kwantowej naszych myśli, odczuć, przestrzeni wokoło ciała w eterze i wielowymiarowych istnień naszych dusz.

Trzeba nam jednak budzić świadomość umysłu i nauczyć się jak aktywować wibracje poprzez kreowanie nowych odczuć .

Jak dostrajać się do tych, którzy stoją przy Tobie wspierając Cię światłem i miłością, która przenosi i ”rozpuszcza „ ból, lęk, smutek, niedostatek, karmiczne supły i rodzinne konflikty.

Jak to działa? Co możesz przez to zyskać, uzdrowić, poczuć ?:

To co nazywam “sesja „ jest moim kontaktem ze światem wibracji, energii wyższych częstotliwości, które poprzez mój głos mówiony oraz śpiew płyną do Ciebie.

Sesje są w połowie mówione, w połowie śpiewane ponieważ słowa, które mówię są potrzebne do obudzenia Twojej świadomości.

Słowa są pomostem dla umysłu, który prowadzi Cię do rozluźnienia i świadomego “wejścia” w komórki, emocje, myśli, które chcesz zmienić.

Wiele, wiele energetycznych zmian zachodzi w czasie naszych spotkań.

Sesje na żywo lub w nagraniach niosą w sobie kody światła –  informacje energetyczne dla umysłu, ciała i całej struktury Twojej przestrzeni energetycznej.

Nasze spotkania to Twój piękny czas odkrywania i otwierania się na wiedzę o sobie, uzdrawianie i powrót do Wolności, którą zawsze miała być dusza w ciele.

Powracasz do Domu w Miłości, którą jest Wszechświat.