NAJNOWSZE KURSY

zien Dobry 

Zapraszam Was na KURS 22-26 Luty – kilka spotkan online w czasie których skupimy świadomość  na systemach ciała połączonego z pamięcia komórkową i przestrzenią eterycznych wibracji. 

Systemy wytworzonych blokad są również wspierane przez nieświadome pamieci lęków i nieprawidłowe informacje umysłu – mózgu który wytwarza nieustannie aby ochraniac Ciebie przed powtórzeniem podobnych sytuacji. Jednak piękny wszechswiat przesyła nieustannie elementy światła i miłości ktorymi chce Ci pomóc w dekodowaniu tych blokad ochrony poprzez które podobne sytuacje się pojawiają. Te sytuacje lub odczucia mają być  przez Ciebie zauważone i dostrojone do wyższej wibracji która je zmienia- dekoduje.  Jeżeli nie wiesz o tym świadomie to Twój system ochrony tylko pogłębia blokady w ciele we wszystkich systemach.: Mentalnym – komórkowym- nerwowym- emocjonalnym i hormonalnym .. 

Nasza praca w czasie tego kursu będzie służyla Ci w uświadomieniu że jestes bezpieczny/a i rozluznieniu ciała aby otrzymać  wyższe czestotliwości miłującego cie nowego systemu światła . Ten nowy system pomaga Ci poczuć  wibracje twojego świetlistego ciała. Twojej Duchowej Istoty. 

Wszystko to zawsze dąży do połaczenia czlowieka w Tobie z całością Twojej Wielowymiarowej Istoty Ducha która jest częścią cielesnego doświadczenia. Cielesne doświadczenia w rozluznionym ciele dostrają się do wyższej wibracji krystalicznej ziemi. Są radością, miłością, wiedzą, poczuciem harmonii , spokojem umysłu. 

Zapraszam Cię serdecznie na te spotkania transformujące całość  Ciebie. 

Ja jestem tutaj z Toba jako kanał – pomost dla wyższej wibracji miłującego wszechświata wspierając twoje rozluznienie , otwieranie kwiatu życia w Tobie. 

DATY : 

– 22 Luty – SRODA sesja wieczorem godz. 20ta  

– 23 luty CZWARTEK sesja wieczorem 20ta 

– 24 Luty PIATEK sesja wieczorem godz. 20ta

– 25 Luty SOBOTA sesja RANO godz. 10ta 

– 26 NIEDZIELA sesja RANO godz. 11ta 

OTRZYMASZ NAGRANIA WSZYSTKICH SESJI 

Do usłyszenia

Z miłością 

Dorota

Grudniowe transformacje pełne miłości

Pragnę zaprosić Was do wspólnego kreowania Dobra i Miłości na cały przyszły Rok 2023

Niech ten miesiąc będzie świadomym wyborem i transformacją dostrajającą nas do najwyższego pola energii – przestrzeni, w której dostrajamy się w tym miesiącu z głęboką intencją miłości .

W miłości jest wszystko : Twoje Najwyższe Dobro, Radość życia, Spokój Serca i umysłu, wiedza o tym kim jesteś i jak piękna jest Twoja moc wewnętrznego dziecka . W miłości jest kolorowa wibracja energii życiodajnej boskiej struktury światła .

Celebrujmy to razem w Grudniowych sesjach .

W tym miesiącu zapraszam Was na 5 spotkań na żywo :

20,21,22,23 i 31 GRUDNIA

Temat spotkań – ¨Kreuję z Miłością – Archaniołowie i Kolorowe Kody Światła ¨

Mamy dla Was również specjalny świąteczny produkt w postaci 8 aktywacji mp3 –

¨Sesje z miłością dla Ciebie¨

Te sesje to wybrane specjalnie z miłością i o miłości nagrania mp3 – aktywacje ze spotkań z Dorotą:

☼ Dzisiaj wybieram dobro dla siebie – świadomość kreowania z wyższą wibracją

☼ Integrujesz się z miłością – to jest wibracja odczuwania spokoju

☼ Integruję – Harmonizuję – Miłuję i Jestem miłością wewnątrz Duchowej Istoty

☼ Jestem światłem i miłością – Twoja afirmacja, w której rozluźniasz się w ufności i wsparciu aniołów

☼ Jestem światłem, Jestem miłością – Głęboka prawda powtarzana od środka ciała buduje system wibracji ciała, duszy i ducha

☼ Jestem wdzięczna – Aniołowie widzą Cię w Twoim świetle

☼ Otulona Twoim wyborem – Jestem Miłością

☼ Spokój serca i przestrzeni, w której jesteś miłowana

 

Spotkania na żywo ( na platformie ZOOM), odbędą się:

☼ 20.12.2022 (wtorek) o godz. 9:30
☼ 21.12.2022 (środa)  o godz. 20:00
☼ 22.12.2022 (czwartek) o godz. 9:30
☼ 23.12.2022 (piątek) o godz. 9:30 
☼ 31.12.2022 (sobota) o godz. 10:00

*  Po każdej sesji otrzymasz nagranie. Jeśli więc nie możesz uczestniczyć na żywo, to te nagrania będziesz mogła/mógł odsłuchać w dowolnym dla Ciebie momencie. Energia działa tutaj tak samo jak na sesjach na żywo, tak więc będziesz mogła/mógł powracać do nich kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Ważne przekazy energetyczne na żywo - 2, 11, 22, 23 Listopada

W listopadzie chciałabym zaprosić Was na 4 ważne sesje – ważne daty, w których tak jak to odczuwam będzie jeszcze intesywniejszy przepływ tego z czym pracujemy na co dzień. Mam tu na myśli aktywację naszej świadomości, naszej harmonii, naszej mocy człowieka na tej planecie, budującego energię wiedzy wibracyjnej o sobie, wiedzy energetycznej, wiedzy połączenia z tymi, którzy nas miłują, którzy wspierają harmonizację Twojego ciała.
 
Zbliżamy się do końca roku 2022, w którym to numerologia 22 pomagała nam otworzyć Portale, poprzez które energia światła może nas wspierać jeszcze intensywniej.
 
Miesiąc listopad, który jest numerem 11 jest ważnym miesiącem, w którym to zbliżając się do końca roku jednocześnie możemy odczuwać rozpoczynanie nowego.
 
Pakiet sesji obejmuje 4 sesje na żywo ( na platformie ZOOM), które odbędą się:
 
☼ 2.11.2022 (środa) o godz. 20:00
☼ 11.11.2022 (piątek) o godz. 9:30
☼ 22.11.2022 (wtorek) o godz. 9:30
☼ 23.11.2022 (środa) o godz. 20:00
 
* Po każdej sesji otrzymasz nagranie. Jeśli więc nie możesz uczestniczyć na żywo, to te nagrania będziesz mogła/mógł odsłuchać w dowolnym dla Ciebie momencie. Energia działa tutaj tak samo jak na sesjach na żywo, tak więc będziesz mogła/mógł powracać do nich kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.
Kup pakiet 4 sesji na żywo tutaj – 300zł
 
 

Kurs - Aktywacje Mocy dla ciała i duszy z krystaliczną ziemią 5W z 22-26 października 2022 jest dostępny jako nagranie MP3

Podczas tego 5-dniowego kursu:

☼ Dorota będzie aktywować w Twoim ciele i Twojej przestrzeni bardzo wysoko wibrującą energię płynącą z krystalicznych poziomów planety Gaia.

☼ Wraz z planetą Gaia będzie aktywować Twoją autentyczną Moc. Moc, której być może nie jesteś jeszcze świadoma/świadomy.

☼ Będziesz mogła/mógł otworzyć się na Twoją Ogromną Moc, która jest już w Tobie.

☼ Planeta Gaia będzie pracować dla Twojego najwyższego dobra, będzie odsupływać stare, nagromadzone przekonania, emocje, ograniczenia, które przysłaniają Twoją Prawdziwą Moc po to by zrobić dla niej przestrzeń.

☼ Moc ziemi i Twoja jest zawsze powiązana z wielowymiarową Istotą wszechświata. W czasie kursu aktywacja mocy pochodzi zawsze z miłości – źródła boskiej prawdy i harmonii.

 

* Jeśli więc nie możesz uczestniczyć na żywo w kursie, to te nagrania będziesz mogła/mógł odsłuchiwać w dowolnym dla Ciebie momencie. Energia działa tutaj tak samo jak na sesjach na żywo, tak więc będziesz mogła/mógł powracać do tego kursu kiedy tylko poczujesz taką potrzebę.

Koszt kursu na żywo – 5 sesji : 350zł: 

CENA PROMOCYJNA z dodatkowymi nagraniami : 8 sesji MP3 : 300 zl