Sesje Indywidualne z Dorotą Rozmus

Sesje, które prowadzę są aktywacjami energetycznymi dostrajającymi Cię do najwyższej wiedzy energetycznej Twojej wielowymiarowej Istoty Ducha.

Są one rodzajem medytacji z przekazem energetycznym płynącym do Ciebie poprzez wibracje oraz dźwięki wypowiadanych przeze mnie słów oraz mojego głosu-śpiewu.

Podczas naszej wspólnej sesji możesz poruszyć dowolny temat, który aktualnie zechcesz aktywować.

Sesja może dotyczyć Twojego ciała, Duszy, Twojej rodziny, partnera, dziecka czy też wielu innych aspektów Twojego życia.

Wspólną sesję rozpoczynamy od rozmowy, która to jest otwarciem wyższej wibracji-portalu dla światła wokół Ciebie, a następnie przechodzimy do głębokiej pracy z przekazem energetycznym i aktywacją głosem-słowem i dźwiękiem śpiewu.

Sesja na żywo czy też nagranie, które otrzymasz po zakończonej sesji niosą w sobie kody światła czyli informacje energetyczne dla Twojego umysłu, ciała i całej struktury Twojej przestrzeni energetycznej.

Nasza wspólna sesja to Twój piękny czas odkrywania i otwierania się na wiedzę o sobie, uzdrawianie oraz powrót do Wolności, bowiem Twoja dusza w ciele zawsze miała być wolna.

Tutaj powracasz do Domu w Miłości, którą jest Wszechświat.

Czas trwania sesji: 60-80 minut

Koszt sesji indywidualnej: 350zł

Sesje odbywają się online poprzez platformę ZOOM

Do usłyszenia na sesjach

Z miłością

Dorota

Poniższy przycisk przekieruje Cię do płatności kartą lub przelewem. W potwierdzeniu otrzymasz link, poprzez który będziesz mogła/ mógł wybrać datę naszej wspólnej sesji.