SESJE INDYWIDUALNE

Dorota Rozmus

Sesje, które prowadzę są aktywacjami energetycznymi dostrajającymi Cię do najwyższej wiedzy energetycznej Twojej wielowymiarowej Istoty Ducha.

Są one rodzajem medytacji z przekazem energetycznym płynącym do Ciebie poprzez wibracje oraz dźwięki wypowiadanych przeze mnie słów oraz mojego głosu-śpiewu.

Podczas naszej wspólnej sesji możesz poruszyć dowolny temat, który aktualnie zechcesz aktywować.

Sesja może dotyczyć Twojego ciała, Duszy, Twojej rodziny, partnera, dziecka czy też wielu innych aspektów Twojego życia.

Wspólną sesję rozpoczynamy od rozmowy, która to jest otwarciem wyższej wibracji-portalu dla światła wokół Ciebie, a następnie przechodzimy do głębokiej pracy z przekazem energetycznym i aktywacją głosem-słowem i dźwiękiem śpiewu.

Sesja na żywo czy też nagranie, które otrzymasz po zakończonej sesji niosą w sobie kody światła czyli informacje energetyczne dla Twojego umysłu, ciała i całej struktury Twojej przestrzeni energetycznej.

Nasza wspólna sesja to Twój piękny czas odkrywania i otwierania się na wiedzę o sobie, uzdrawianie oraz powrót do Wolności, bowiem Twoja dusza w ciele zawsze miała być wolna.

Tutaj powracasz do Domu w Miłości, którą jest Wszechświat.

Czas trwania sesji: 60-80 minut

Koszt sesji indywidualnej: 350zł

Sesje odbywają się online poprzez platformę ZOOM

Do usłyszenia na sesjach

Z miłością

Dorota

Poniższy przycisk przekieruje Cię do płatności kartą lub przelewem. W potwierdzeniu otrzymasz link, poprzez który będziesz mogła/mógł wybrać datę naszej wspólnej sesji.

Hillary

Hillary

„Mogę gorąco polecić Dorotę. Ona jest TYM! Miałam kilka sesji z Dorotą i za każdym razem zabiera mnie w przestrzeń, w której czuję czystość i niewinność tego, kim jestem. Mój duch wznosi się, gdy uwalniam gęstość zmagazynowaną w moim ciele; ponieważ mój umysł ufa świadomości, że wszystko jest w porządku. Aktywacje głosowe Doroty są jak nieskazitelna woda delikatnie i łagodnie obsypująca mnie miłością i podnosząca moje wibracje do moich najwyższych możliwości. Jeśli szukasz swojego pięknego siebie, piękna i zadowolenia w swoim życiu, mogę gorąco polecić Dorotę. Ona jest TYM!” Hillary 
Iga

Iga

“Bardzo bardzo dziękuję Tobie i wszystkim istotom w Tobie i przez Ciebie. Nasza sesja była tak niesamowita, mocno namacalna, naprawdę czułam i odczuwałam tak głęboką miłość i światło, radość i wolność w całej mojej istocie! Dziękuję Ci z całego serca” Z miłością Iga
Elisabeth

Elisabeth

“ What a Beautiful session, I just listened to the replay today ! So much love poured forth , had me in tears !! Heart opening , heart warming ... To feel all that love was so healing and within reach for each and everyone of us !Bless you