WSZYSTKO JEST WIBRACJA

Blog VoiceDorota - Dorota Rozmus

WSZYSTKO JEST WIBRACJA

WSZYSTKO JEST WIBRACJÀ 

Wibracja jest to ruch cząsteczek atomowych lub wyżej wibrujących cząsteczek kwantowych lub jeszcze wyżej wibrujących cząsteczek światła. Odczuwasz je nawet jeżeli pisane tutaj słowa nie wiele znaczą jeszcze dla umysłu. Wszystkie twoje odczucia pochodzą z niematerialnego świata ducha i uczymy się je rozpoznawać i możemy też z nimi pracować poprzez świadome kreacje nie tylko myśli ale właśnie odczuć.

Rozpoznaj że wibracje możesz odczuwać jako dźwięki ktòre powodują w tobie odczucia i kolory np na obrazach artysty ktòre też kreują z Tobą intuicyjny świat wibracji .

Wszystko co wibruje wytwarza dźwięk. Fotony w naszych atomach też zaczynają być rozpoznawalne przez naukowcòw jako coraz bardziej aktywne i wytwarzające światło.

Z przestrzeni niefizycznej – niematerialnej Wszechświat przenosi też dla nas informacje poprzez kolorowe światła – pasma kreacji.

Tak jak i dźwięk ktòry może być wyższy lub niższy tak i w wibracji światła też istnieją cząsteczki o ròżnych wibracjach i światło ktòre widzimy fizycznym postrzeganiem jest inne od tego z kosmicznych wyższych przestrzeni.

  • Ciało fizyczne jest strukturą wibracji atomowej 
  • Ciało eteryczne – aura jest już wyżej wibrującym
  • Ciało 5cio wymiarowe jest jeszcze wyżej wibrującą przestrzenią energii

Wszystko co wibruje nosi w sobie elementy wielkiej wiedzy Boskiej bo jest wibracją życia – Wszystko to co wibruje życiem ma ròwnież nieustanną umiejętność i możliwość tworzenia najrozmaitszych konfiguracji , połączeń , transformacji , transfiguracji , tworzenia żyjącej harmonii lub dysharmonii .

Ta nieustannie kreująca wibrująca Boska przestrzeń kreacji jest ròwnież w Twoim mikrokosmosie ciała i ciał energetycznych.

Jesteś też czymś dużo więcej niż tylko ciałem i aurą.

Jesteś kolorową skomplikowaną wielowymiarową Istotą Ducha

Masz moc tworzenia i zmiany tego co już zostało wytworzone.

Zapraszam na sesje

Dorota

Leave Comment